o nás
repertoár
pro školy
fotogalerie
videogalerie
akce
kontakty
ukázky
partneřiLucie Mairichová - soprán

Je absolventkou Teplické konzervatoře a HAMU v Praze v oboru zpěv.
Vystupuje s komorním souborem staré hudby Musica Puella.
Vyučuje zpěv v ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě a v ZUŠ Harmonie v Praze.

Marek Vávra - bas

Po maturitě na Gymnáziu v Tanvaldě vystudoval klarinet a sólový zpěv na Konzervatoři v Teplicích.
Již během studií nastoupil jako zpěvák do muzikálu Evita do divadla Spirála v Praze.
Dále jako hráč na basový klarinet odehrál v Klarinetovém kvartetu Amoroso mnoho desítek koncertů. Také zpíval a hrál na saxofon a basový klarinet v jazz-popové kapele Rapa Nui.
Je zakladatelem a ředitelem umělecké školy, která se zabývá výukou dětí i dospělých v různých hudebních, tanečních a dramatických oborech. Škola se nachází v Praze - Dejvicích a její úplný název zní Církevní husitská základní umělecká škola Harmonie. Další náplní Harmonie je pořádání koncertů a kulturních akcí, v této oblasti tato obecně prospěšná společnost navázala spolupráci s chrámem sv. Mikuláše v Praze na Staroměstském náměstí.


Lenka Selčanová - mezzosoprán

Vystudovala střední pedagogickou školu v Čáslavi, kde navštěvovala školní pěvecký sbor, s nímž absolvovala řadu koncertů doma i v zahraničí (např. v Rakousku, SRN a Švýcarsku). Dále vystudovala psychosociální studia a teologii na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde získala doktorát.
Je farářkou Církve československé husitské v Roudnici nad Labem
Filip Sychra - baryton

Vystudoval Konzervatoř v Praze, obor hudebně dramatický.
Již během studia začal jako činoherec hostovat v nejrůznějších divadlech a soukromých divadelních produkcích, dnes účinkuje zejména v zájezdových div. představeních.
Jako zpěvák a herec vystupoval také v různých muzikálech a operetách nejen v Hudebním divadle Karlín, ale také např.v muzikálu „Evita“ a „Romeo a Julie“. Od muzikálů pak neměl daleko k účinkování v ryze tanečních projektech („Bardo“,“Gabriel Lion 2004“).
Za sebou má také několik rolí ve filmech a televizních inscenacích českých i zahraničích.
Jako moderátor se uplatňuje nejen na plesech, společenských i komerčních akcích, ale také delší dobu moderoval zpravodajství TV Praha 11.
Od druhé poloviny 90.let se zabývá výukou techniky řeči a v posledních letech i průpravou k herectví. Má za sebou i několik režijních prací.
Své zkušenosti z herectví, kvalitního přednesu a hudebního cítění úročí v přednesu melodramů. V r. 2006 vyhrál Mezinárodní soutěž Zdeňka Fibicha v interpretaci melodramů.
Zpěv zabírá v jeho umělecké činnosti čím dál větší místo. Ze současných hudebních projektů, kromě zpívání s Happy Day Quintetem, dává zaznít např. známým staročeským písničkám s kapelou Hašlerka. Z hudební oblasti však pro něj stále zůstává stěžejní interpretace šansonu. Již od počátku 90. let se jí věnuje jak se sdružením Šanson věc veřejná, tak i ve svých vlastních pořadech.


Diana Hořínková - alt

Již od dětství zpívala v Kühnově dětském sboru, se kterým absolvovala několik zahraničních turné (např. v Japonsku, USA, Norsku, Finsku, Rakousku, SRN, Polsku, Francii ad.).
Věnovala se studiu klavíru a sólového zpěvu.
Pracovala jako produkční a company manager pro muzikál Romeo a Julie, pracovala jako produkční ve Státní opěře v Praze.